УНИКАТНА ШАНСА: Гледај ЕВРОВИЗИЈА и ЗАРАБОТИ 200 ЕВРА

jana_burcevska.jpg
Македонската претставничка на Евровизија, Јана Бурческа на втората полуфинална вечер ќе настапи во четврток, а квотите во спортската обложувалница “Моцарт“ се големи за нејзин повисок пласман.
Според игрите што ги нудат обложувалниците МОЦАРТ, во случај Јана Бурческа да има најголем број на гласови во втората полуфинална вечер, за само 1 вложено евро може да добиете дури 40.
Квотата е далеку поголема за Бурческа да триумфира на Евровизија бидејќи изнесува дури 200, а истата квоте ја имаат и земјите како Украина, Норвешка, Белорусија и Хрватска.
Најголеми шанси за победа на првата полуфинална вечер има Ерменија, а за оваа земја квотата е 3,30.
Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail