Универзитет Американ Колеџ Скопје го прослави својот 15ти роденден!

Univerzitet-Amerikan-Koledz-Skopje-go-proslavi-svojot-15ti-rodenden.jpg

Универзитет Американ Колеџ Скопје го прослави својот 15ти роденден!

Универзитет Американ Колеџ Скопје го прослави својот 15ти роденден!

Ни беше задоволство да се видиме со сите членови на нашето големо семејство и им се заблагодаруваме на сите што беа со нас во Недела, и во текот на минатите 15 години.Среќен роденден, УАКС!

Извор: УАКС

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail