Уренебесен анимиран филм што ја прикажува опсесијата на младите со правењето селфиња

seli.jpg

Сите сме направиле селфи барем еднаш во животот. Но, доколку имате домашен миленик сигурно посебно се радувате кога ќе успеете да ја направите совршената фотографија со него и да добиете стотици лајкови. Сепак, само вие и вашето животинче знаете каква битка сте воделе за да успеете да стигнете до идеалното селфи. Оваа мачка поминува низ големи потешкотии кога нејзината сопственичка ќе реши дека мора да направат прекрасно селфи што ќе им се допадне на сите нејзини следбеници. Нема сомнеж дека селфињата земаат повеќе жртви од ајкулите! Погледнете го следниов урнебесен анимиран филм во кој ќе се пронајдат сите млади што се опседнати со правењето селфиња…

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail