УТМС ве поканува на незаборавна студентска забава на тема: GLOW IN THE DARK PARTY

05e7dabe5a498a543f24bf2b9e9eefee_XL.jpg

Драги студенти, алумни и матуранти,

Да го обоиме заедно крајот на уште една успешна академска година!
УТМС Ве поканува на уште една незаборавна студентска забава! Одберете бело парче од вашата облека и подгответе се за креативно боење и уникатни мигови!
Ваша задача е да дојдете со добро расположение и супер енергија.

Ние ќе се погрижиме за останатото!

Датум: 09.06.2017 год.
Време: 21:00 часот
Дрес код: Бело

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail