Вака се игра спортска прогноза: Со уплата од 2.000 денари Штипјанец добил фантастична цифра

Vaka-se-igra-sportska-prognoza-So-uplata-od-2.000-denari-SHtipjanec-dobil-fantastichna-cifra.jpg

Вака се игра спортска прогноза: Со уплата од 2.000 денари Штипјанец добил фантастична цифра

Одлично одигран тикет викендов на играч на Моцарт од Штип, со уплата од 2000 денари му донесе фантастична добивка од 827.007,00 денари.

Потенцијалната исплата е 703.256 денари.

Извор: kurir.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail