ВИДЕО: Чочек на лет од Скопје

Македонската песна секогаш и секаде успева да го расположи човека. Така било и во авион од компанијата Wizair од Скопје.

Музичарот засвирил на својот саксофон македонски чочек и успеал да ги расположи сите патници.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail