Повеќе од 17 милиони луѓе го виделе ова видео за само два дена по поставувањето на Фејсбук.

Харди Томас на својот профил објавил видео од екплозија. Во описот на видеото стои дека станува збор за удар од гром во река, кој потоа предизвикал експлозија.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail