ВИДЕО: Фантастична куќа од темел до кров за 1.000 евра

kukja.jpg

Се повеќе семејства се  одлучуваат за ова алтернативна куќа – колиба. Многу се едноставни за изградба а не чинат многу.

Погледнете…

iframe src=”http://www.dailymotion.com/embed/video/x5e1mr5″ width=”630px” height=”394px” frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen” data-mce-fragment=”1″>

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail