ВИДЕО: Македонец на Би Би Си 3 стенд ап комеди

VIDEO-Makedonec-na-Bi-Bi-Si-3-stend-ap-komedi.png

ВИДЕО: Македонец на Би Би Си 3 стенд ап комеди

Македонецот Влад Илиќ со свој настап на Би Би Си 3 стенд ап комеди.

Погледнете го видеото:

https://www.facebook.com/bbcthree/videos/2927345414209368/?t=0

Извор: kurir.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail