ВИДЕО: Мистериозни видео снимки кои ќе ве остават вџашени

misterija.jpg

Компилација од 12 најмистериозни видео снимки се споделува на социјалните мрежи ширум светот.

Повеќето од снимките се од безбедносни камери, од различни локации низ светов, но нивната содржина ќе ве остави вџашени.

Дали станува збор за фотомонтажи или за навистина необјасниви и паранормални појави проценете сами.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail