Видео: Најубавите жени на светот без шминка всушност изгледаат просечно!

kylie-jenner-94183.jpg

Мислите дека познатите актерки и пејачки и во приватниот живот изгледаат така како што ги гледаме на црвениот тепих?

Кога ќе се изгасат рефлекторите и кога не се под будното око на јавноста, ѕвездите се обични жени исто како и останатите. Некои имаат проблеми со акните, а некои со подочници.

Некои од најубавите жени во шоубизнисот нема да ги препознаете без шминка, а некои поседуваат природна убавина поради која без размислување можат да се појават без шминка и на јавни настани.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail