Видео од кое ќе имате кошмари: Момчето одеше низ шумата, а потоа се појави нешто што и науката не може да го објасни

Screenshot_4-42-640x390.jpg

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео на кое наводно се појавува дух кој го напаѓа момчето кое оди низ шумата во Индија.

На видеото се гледа момчето како оди низ шумата, а потоа од другата стана “долетува” некое сениште и го соборува на земјата.

Многу луѓе се вознемирија од ова видео, додека други сметаат дека тоа е обична лага.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail