ВИДЕО: Пензионер јаде сарма во автобус на ЈСП

Погледнете го видеото објавено на Фејсбук страницата „Ѕид на сообраќајниот срам“ а на кое се гледа пензионер како јаде сарма во автобус на линијата „57“ на ЈСП.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail