lasovska-i-jaulevski-696x382-1.jpg

Најновиот видеозапис на Каролина Гочева за песната „Бели цветови“ е објавен вчера. Оваа песна е дел од албумот „Извор“.

Спотот се снимаше на повеќе локации низ Скопје, во режија на Чедо Поповски.

За новиот спот Каролина вели:

-Драги мои, со задоволство ви го претставувам видеозаписот за највеселата песна од албумот, „Бели цветови“. Се надевам дека нашава убава приказна дополнително ќе ви ги разубави овие последни сончеви денови. Уживајте!“

извор:iportal

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail