bebe.jpg

Овој додаток на обичните зимски јакни ќе ве стопли не само вас, туку и вашето бебе. Zip Us In е посебен панел кој се додава на јакните со закопчување со патент и ви дава дополнителен простор и материјал за да можете во својата јакна да го ставите и вашето бебе.

Исто така е одличен додаток за бремените жени затоа што не мора да купуваат нови јакни додека се бремени, туку добиваат продолжеток на јакната која може да ја носат и потоа. Посебниот панел е отпорен на ветар и на вода.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail