moden-vikend.jpg

Моден викенд ја објави програмата на закажаните ревии и сатницата кога тие ќе се случуваат. Тридневните модни случувања ќе бидат во библиотеката Св.Климент Охридски во Скопје, почнувајќи од 30 март (петок) заклучно со 1 април (недела).

Во продолжение, проверете во чии колекции ќе уживаме во Моден викенд Скопје.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail