Во тек е јавен повик за ангажирање на експерти за потребите на проектот /„Обнова на енергетската ефикасност во студентските домови во Северна Македонија“

  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail