Вработување и пракса во Netcetera

Vrabotuvanje-i-praksa-vo-Netcetera.png

Вработување и пракса во Netcetera

Netcetera објавува отворени конкурси за работа и пракса и ги поканува студентите на ФИНКИ да аплицираат. Отворените позиции се однесуваат на локациите во Скопје, Охрид и Битола. Во продолжение се огласите:

Во моментов, отворени се следните позиции:

 • Project Manager
 • IT Infrastructure Project Manager
 • Database Administrator
 • Autumn/Winter Data Scientist Internship
 • Autumn/Winter Internship
 • Web QA Engineer & Mobile QA Engineer
 • Senior Software Engineer
 • Software Engineer
 • iOS Engineer
 • Android Engineer

Сите заинтересирани повеќе информации можат да добијат на следниот линк: https://jobs.netcetera.com.mk

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
 • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
 • Mail