Вработување во Digicube

Vrabotuvanje-vo-Digicube.png

Вработување во Digicube

Компанијата Digicube објавува огласи за вработување. Повеќе информации за позицијата и потребните квалификации на следните линкови:

 

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail