Вработување во Emit Knowledge

Vrabotuvanje-vo-Emit-Knowledge.png

Вработување во Emit Knowledge

Emit Knowledge е во потрага по.NET back-end developer кој ќе ни се приклучи во:
– развој на тековните проекти во областа на: Contract Management, Data analytics and prediction, Vehicle Market Management;
– развој и надградба на нашиот: Software Development Framework;

Пишете ни на: career@emitknowledge.com

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail