Вработување во Navayo Group

Vrabotuvanje-vo-Navayo-Group.png

Вработување во Navayo Group

Navayo Groupобјавува отворени конкурси за работа и ги поканува студентите на ФИНКИ да аплицираат. Сите заинтересирани повеќе информации можат да добијат на огласите прикачени подоле.

 

Navayo – Android System Dev.pdf

Navayo – C++ Dev.pdf

Navayo – Mobile App Dev.pdf

Navayo – QA Engineer.pdf

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail