Вработување во ПроКредит Банка

Vrabotuvanje-vo-ProKredit-Banka.jpg

Вработување во ПроКредит Банка

ПроКредит Банка вработува – Стручен за развој на апликации во сектор за информатичка технологија во Централната Управа во Скопје.

Повеќе информации на следниот линк.

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail