Вработување во Стопанска Банка АД Скопје

stopanska-banka-skopje.jpg

Вработување во Стопанска Банка АД Скопје

Стопанска Банка АД Скопјеобјавува отворени конкурси за работа и ги поканува студентите на ФИНКИ да аплицираат. Сите заинтересирани повеќе информации можат да добијат на огласите прикачени подоле.

 

Документ Големина на документ
PDF icon oglas_za_it.pdf 235.1 KB
Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail