ЗА СТУДЕНТИТЕ ОД МАКЕДОНИЈА – $100 ВАУЧЕР ЗА ПРВИТЕ 50 АПЛИКАНТИ | WORK & TRAVEL USA 2019

WORK & TRAVEL AMERICA 2019
ЗА СТУДЕНТИТЕ ОД МАКЕДОНИЈА – $100 ВАУЧЕР ЗА ПРВИТЕ 50 АПЛИКАНТИ
КОУЗОН ЈА ОТВАРА „ТРКАТА’
ЗА НАЈДОБРИТЕ РАБОТНИ МЕСТА

Почитувани студенти,

На крајот сме на една супер успешна W&T година, во која повеќе од 850 студенти од Македонија беа дел од најдобрата студентска летна програма.
Ова е период кога сите оние кои го поминаа летото во Америка, се враќаат или пак веќе се вратија во Македонија. Скоро и да нема студент кој не е воодушевен од неколку месечниот престој во Америка и од доживувањата за време на работниот престој на американскиот континент.

СПОМЕНИТЕ, РАБОТНОТО ИСКУСТВО, ПРИЈАТЕЛИТЕ и СЕ ШТО Е ВИДЕНО И ДОЖИВЕАНО, останува да се памети до крајот на животот.

Штом ја завршивме сезоната 2018, веднаш ја ОТВОРАМЕ СЕЗОНАТА 2019.
Од 1ви октомври, почнуваме со прифаќање на апликации за 2019 година!
Ги покануваме сите студенти кои размислуваат или пак веќе одлучиле да одат за Америка, веднаш да аплицираат.
Понудата што ќе ја имаме за најбрзите 50 студенти е НЕВЕРОЈАТНА – добиваат ВАУЧЕР во вредност од 100 💲американски долари, кои ќе бидат искористени за попуст од редовната цена на програмата за $100.💲💲💲

✔Најбрзите наши апликанти, ќе имаат обврска да бидат активни и да соработуваат со нас во следните три месеци и се надеваме на општо задоволство.

ПОЧИТУВАНИ СТУДЕНТИ, Коузон и за 2019 година Ви ветува:

1. НАЈНИСКА ЦЕНА НА ПРОГРАМАТА
2. НАЈАТРАКТИВНИ РАБОТНИ ПОНУДИ
3. НАЈДОБРА УСЛУГА
4. БЕЗРЕЗЕРВНА 24/7 ПОДДРШКА
5. МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Ако имате некакви прашања или барања, слободно контактирајте не на info@kouzon.com.mk

Со почит,
Коузон студентски сервис, Македонија

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail