Живеј и работи на само 1 час од Њу Јорк – саатница од 10$ до15$

kouzon.jpg

Живеј и работи на само 1 час од Њу Јорк!!!
ЛЕТНА СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО АМЕРИКА

Поради големиот интерес што годинава го пројавија студентите за Long Island, New York Коузон ви обезбеди сигурен и проверен работодавец со 25 годишна традиција.

Big Splash е работодавец кој секој млад човек би го посакал.
– Ултра атрактивна локација – Long Island, New York
– Висока саатница – 10$ – 15$
– Обезбедено сместување – 100$ неделно
– Работни позиции – Lifeguard/ Pool Service/Attendant
– Полно работно време мај 15 – септември 30
– Можност за прекувремени работни саати и екстра заработувачка

Аплицирање до 28.02.2017 (или порано бидејќи местата се ограничени)
Интервју со работодавецот: 2 МАРТ 2017

За повеќе информации: www.workandtravel.mk
dimova@kouzon.com.mk 023238801
goo.gl/ZB8zuB

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail