Змија излегува од клима уред

zmija-jede-misa-620x350-125241.jpg

Неодамна на интернет се појави снимка од змија како излегува од клима уредот, а во својата уста држи огромен стаорец.

Да целата работа биде пострашна, таа се повлекла во своето „засолниште“, заедно со глушецот кој веројатно имала намера да го изеде за ручек.

Според снимката изгледа дека целата сцена се одиграла во некое складиште или гаража.

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail